Градскиот шмек е во Г.Т.Ц цели 45 години

By

Скопскиот градски трговски центар (ГТЦ) прослви јубилеј , 45 години градски шмек со моден спектакл од брендовите во трговскиот кои беа презентирани -преку колекциите есен-зима ‘18/’19. На ревијата беа познати личности, како и потрошувачи, додека домаќин беше актерот Сашко Коцев, а гостите ги забавуваа „Тринити Стрингс“, Диџеј Момикс и Дани со својот бенд.

dobivaj vesti na viber

Дефилето за крај беше посветено на Г.Т.Ц. на кое излегоа сите модели со песна за Скопје и со поклонување им се заблгодарија на присутните.

Ќе ви се допадне

4Anime - Watch English Anime Online For Free in HD | 4Anime.biz. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Naruto (Dub) Episode 217

4Anime The Rising of the Shield Hero (Dub)

Fairy Tail (Dub)

4Anime Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

4Anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Episode 22