„Пеперминт“ снимија нов спот

By

Популарната група „Пеперминт“ го објави својот нов видео спот за песната „Понеделник“.

„Спотот е сниман со мала екипа и како и секогаш со многу љубов. Велосипедите си се наши и ни се омилено превозно средство“, велат од „Пеперминт“.

Ќе ви се допадне