Ристе Ристески го промовираше спотот за првата песна

By

Ристе Ристески, победникот од минатогодишното издание на музичкото натпреварување „Ѕвездите на Гранд“, го промовираше спорот за својата прва песна, „Добро јутро тајно“. Автор на песната е Бане Опачиќ, а спотот го сними режисерот Даниел Јовески.

Ќе ви се допадне

Watch How Not to Summon a Demon Lord (Dub) Episode 9 at website https://funimationfree.com funimation website

Watch Fog Hill of Five Elements Episode 1 at GoGoAnime the daily life of the immortal king gogoanime