Вики Ристовска, Mарко Новески и Панчо ДНК донираа за СОС Детско село

By

Водителите Mарко Новески и Вики Ристовска заедно со пејачот Панчо ДНК се вклучија во акцијата за донирање за СОС Детското село.

СОС Детско село Македонија посветено работи и гради семејства за децата без родителска грижа и социјален ризик, им помага во оформување на нивната иднина и учествува во развојот на заедниците со цел да им бидат секојдневна поддршка на оние кои имаат најголема потреба. Сите напори за овозможување на подобро утре за децата од најранливите категории ќе бидат невозможни без вклучување на заедницата во нивниот развој и напредок.

 

Ќе ви се допадне

Comic Party (Dub) (https://twistmoe.net/m/p3kw) Episode 13

Website https://animefreak.ws: Watch Ze Tian Ji 4th Season animefreak Episode 12 watch anime

https://animebee.to free anime online

AniWatch: Elemental Gelade anime episode 26 online free at https://aniwatch.pro aniwatch.me

Woddal: https://www.woddal.com/gogoanimelol

Mymediads: https://mymediads.com/profiles/63946