Бред Пит се заљуби во Марго Роби

By

Холивудскиот глумец Бред Пит е заљубен во неговата колешка Марго Роби, пренесува таблоидот New Idea. Уште минатата година магаизнот пишуваше како оскаровецот не можел да биде рамнодушен на, во моментов најбараната глумица во Холивуд.

Двајцата заедно играа во филмот на Квентин Тарантино, „Си беше еднаш во Холивуд“, за што Бред заработи и Оскар. Сега можат повторно да се најдат заедно во новиот филм „Вавилон“. Бред ќе има можност да ја заврши работата и повторно да ја заведе глумицата, пишува New Idea.

Деталите околу доделувањето на улогите сè уште не се познати, ниту пак Маргот официјално потврдила дека ќе глуми во филмот, но како што пишуваат американските медиуми, фановите на Бред се надеваат дека ќе ги добијат улогите, во кои ќе треба да глумат љубовници.

За потсетување, Марго е во брак со продуцентот Том Акерли , уште од 2016 година.

Ќе ви се допадне

Animeflix - Watch your favorite anime online FREE.. Animeflix - your number one source for FREE anime, subbed and dubbed. Watch your favorite anime online FREE.

ANIMEFLIX Welcome to Demon School! Iruma-kun Season 2

watch anime dub ANIMEFLIX DARLING in the FRANXX

The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

Seirei Gensouki: Spirit Chronicles

anime online Demon Slayer: Entertainment District Arc