Бред Пит се заљуби во Марго Роби

By

Холивудскиот глумец Бред Пит е заљубен во неговата колешка Марго Роби, пренесува таблоидот New Idea. Уште минатата година магаизнот пишуваше како оскаровецот не можел да биде рамнодушен на, во моментов најбараната глумица во Холивуд.

Двајцата заедно играа во филмот на Квентин Тарантино, „Си беше еднаш во Холивуд“, за што Бред заработи и Оскар. Сега можат повторно да се најдат заедно во новиот филм „Вавилон“. Бред ќе има можност да ја заврши работата и повторно да ја заведе глумицата, пишува New Idea.

Деталите околу доделувањето на улогите сè уште не се познати, ниту пак Маргот официјално потврдила дека ќе глуми во филмот, но како што пишуваат американските медиуми, фановите на Бред се надеваат дека ќе ги добијат улогите, во кои ќе треба да глумат љубовници.

За потсетување, Марго е во брак со продуцентот Том Акерли , уште од 2016 година.

Ќе ви се допадне

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full at website https://kissanimeonline.com kissanime legend of korra

Watch Noblesse (Dub) Episode 8 at website https://animeheaven.pro. See more one piece anime heaven