Бритни се бакна во уста со Мадона на нејзината свадба

На свадбата на Бритни Спирс, таа и Мадона се бакнаа. Мадона фотогрфијата ја објави на својот Инстаграм профил и предизвика коментари кај нивните фанови.

dobivaj vesti na viber

Багнежот на Мадона и Бритни потсети на нивниот познат бакнеж на сцената за време на церемонијата на доделување награди на Ем Ти Ви во 2003 година. Бритни и Мадона тогаш, пред речиси една деценија, заедно со Кристина Агилера го изведоа хитот на Мадона „Like a Virgin“.

Да потсетиме, Бритни Спирс се омажи за Сем Асгари, која е фитнес тренер и модел, во својот дом во Лос Анџелес.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Madonna (@madonna)

Scroll to Top