Бритни Спирс во рок од 1 час објави единаесет фотографии на кои е разголена

Пејачката Бритни Спирс објави единаесет фотографии на кои е разголена во рок од еден час на социјалната мрежа Инстаграм. Пејачката фотографиите ги направила во хотелска соба во Лондон.

Таа на својот Инстаграм сподели серија фотографии на кои позира на хотелскиот кревет во црна и сина долна облека и со леопард принт. На неколку снимки беше легната со лицето надолу додека гледаше во камерата, додека на некои фотки ги покриваа градите со рацете.

Фановите на Бритни се загрижени за објавите на пејачката, но и за нејзиното здравје бидејќи во последен период пејачката многу често објавува голи фотографии.

Обожавателите беа збунети и загрижени од бројот на  фотографии на кои е разголена и отидоа во делот за коментари за да ја испрашаат.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)