Џенифер Греј: Бев верена со Џони Деп и Метју Бродерик во исто време

By

Ѕвездата од филмската класика „Валкан танц“, Џенифер Греј во исто време била верена со нејзиниот партнер Метју Бродерик и Џони Деп.

dobivaj vesti na viber

Таа на прашање од актерката Дру Баримур дали е вистина дека Џони Деп ја запросил после неколку години врска, Греј кажа дека е полошо од тоа бидејќи во исто време била свршена со Метју.

Истиот месец се верив со Метју Бродерик и Џони Деп. Актерката и писателка Џенифер Греј признала за време на гостувањето во Дру Баримор.

Таа додаде дека мислела дека Бог ја извлекол од тешка ситуација и ја однел кај Деп.

„Џони беше толку убав, беше речиси нечовечки“, изјави ѕвездата на „Валканиот танц“.

Греј истакна дека таа и Џони во тоа време биле млади и мислела дека тоа е било решение на нејзините проблеми. 


Ќе ви се допадне

AnimeFreak - Watch Anime Online for Free. Subbed & Dubbed. AnimeFreak #1 Site to watch thousands of dubbed and subbed anime episodes including Dragon Ball Super, Attack on Titan, Naruto Shippuden, One Piece

My Hero Academia Season 3 (Dub)

BANANA FISH Episode 22

watch animes AnimeFreak Gintama

sites to watch anime That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2

free anime online Demon Slayer -Kimetsu no Yaiba- The Movie: Mugen Train (Dub)

tải go88