Џон Корбет од „Сексот и градот“ со седа коса и брада

By

Џон Корбет беше миленик на припадничките од понежниот пол, а сега 18 години по снимањето на серијата „Сексот и градот“, актерот изгледа непрепознатливо.

Глумецот, кој сега има 56 години, пуштил брада, има седа коса, а се појави со својата девојка Бо Дерек на еден холивудски настан.

Многу жени навивале нивниот омилен лик од серијата „Сексот и градот“, Кери, да остане со Ејдан до крајот, но тоа сепак не се случи.

 

Ќе ви се допадне

GoGoAnime Watch anime online, English anime online HD

Website https://animekisa.in: Watch Hoshi no Yuuenchi animekisa Episode Full watch anime dub

Girls' Last Tour (Dub) Episode 12

WCOStream: Please tell me! Galko-chan OVA anime episode Full online free at https://wcostream.cc anime online

Android libhunt: https://android.libhunt.com/u/kissanimemx

Themepalace: https://themepalace.com/users/animeflixnl/