Џон Корбет од „Сексот и градот“ со седа коса и брада

By

Џон Корбет беше миленик на припадничките од понежниот пол, а сега 18 години по снимањето на серијата „Сексот и градот“, актерот изгледа непрепознатливо.

Глумецот, кој сега има 56 години, пуштил брада, има седа коса, а се појави со својата девојка Бо Дерек на еден холивудски настан.

Многу жени навивале нивниот омилен лик од серијата „Сексот и градот“, Кери, да остане со Ејдан до крајот, но тоа сепак не се случи.

 

Ќе ви се допадне