Двејн Џонсон откри дали ќе добие ќеркичка или синче

By

Актерот Двејн Џонсон, познат како „Тhe Rock“ (карпата), и неговата сопруга Лорен го чекаат второто дете, а Двејн на многу симпатичен начин откри дали нивната ќеркичка Јасмин ќе добие братче или сестричка.

Двејн на својот инстаграм-профил постави фотографија од малата Јасмин над која напишал: „Ќе биде девојче! Едвај чекам да станам постара сестра и конечно да бидам газдарица!“.

А Џонсон додал: „Лорен и јас сме бескрајно благодарни на овој благослов затоа што на пролет ќе го добиеме нашето второ бебе, а Џез е возбудена затоа што може да газдува и да ја штити својата сестричка. И уште еднаш, големиот татко е опкружен со прекрасна естрогена моќна жена. Сè девојки, еден маж. Не би сакал да биде никако поинаку“.

Ќе ви се допадне

Website https://wcostream.cc: Watch H. P. Lovecraft's The Dunwich Horror and Other Stories wcostream Episode Full the flintstones wcostream

KissAnime - Watch Anime Online Free English Sub & Dub | Kiss Anime

Website https://gogoanime.be: Watch The Saga of Tanya the Evil (Dub) gogoanime Episode 12 gogoanime god of highschool

Watch Honzuki no Gekokujou: Shisho ni Naru Tame ni wa Shudan wo Erandeiraremasen OVA Episode Full

Talk plesk: https://talk.plesk.com/members/kissanimemx.225795/#about

Youmagine: https://www.youmagine.com/kissanimemx/designs