Ева Мендес: Не сакам да снимам насилни и сцени со секс

By

Глумицата Ева Мендес во американската емисија The View, откри дека не сака да снима насилни и сцени со секс. Таа рече дека имала список на работи кои планира да ги направи во иднина и дека по осум години преокупација со мајчинството, сега сака да ѝ се врати на глумата.

dobivaj vesti na viber

„Како и во времето пред да имам деца, така и сега сум подготвена на сè. Ако добијам некаква понуда за улога сигурно тоа нема да биде со насилство или сцени со секс. Списокот инаку е краток“, рече Мендес.

Една од водителките, познатата глумица Вупи Голдберг ја праша дали би соработувала со продукцијата „Дизни“, на што Мендес ѝ одговори дека би сакала да се случи тоа.

Таа од порано откри за какви улоги во Дизни сака да глуми.

„Повеќе сакам да бидам негативенц. Ми се допаѓаат негативците во филмовите на „Дизни“. Тие се баш забавни“, рече Мендес.

За потсетување, таа е во брак со глумецот Рајан Госилнг, а двајцата имаат и две ќерки, Есмералда и Аман.

 

 

Ќе ви се допадне

4 anime. 4Anime Watch high quality 1080p online anime with English subtitles. You can watch free anime movies and movies online at 4Anime. Just sit back and relax!

Boruto: Naruto Next Generations Episode 240

That Time I Got Reincarnated as a Slime Season 2 Part 2

One-Punch Man Episode 10

online anime 4Anime How a Realist Hero Rebuilt the Kingdom Part 2

4anime tv 4Anime DARLING in the FRANXX (Dub)

tải go88