(ФОТО) Актерот Хју Џекман со 12 години постарата сопруга Ференс

By

Популарната двојка Хју Џекмен и Дебора Ли Ференс неодамна се појави на доделувањето на наградите во Лос Анџелес.

Голем број од коментарите се дека и двајцата изгледале прекрасно еден покрај друг, сосема усогласени, а разликата од 12 години воопшто не се забележувала.

Двојката има две деца, а актерот Џекман многупати изјави дека има брак каков што посакувал и дека сопругата му дава голема поддршка.

Видете ја нивната фотографија од младоста:

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch The Amazing 3 animetv Episode 7 www1 animetv

AnimeFreak Watch english anime Online in HD for FREE

Watch Girls & Panzer: Fushou Akiyama Yukari no Sensha Kouza Episode 6

GoGoAnime: Zombie Brother anime episode 41 online free at https://gogoanime.be gogoanime 17

Gab: https://gab.com/animeflixnl

Forums asp: https://forums.asp.net/members/animeflixnl.aspx