(Фото Бела Хадид во детски стил на улиците во Њујорк

By

Славната манекенка Бела Хадид (24) самоуверено чекори по модните писти и бележи успеси во моделството. Иако сме навикнати да ја гледаме на значајни настани средена од глава до пети, сепак американската манекенка во приватниот живот ужива во спортски и лежерни изданија.

Едно од таквите моменти по една фотосесија во Њујорк, папараците ја забележаа.

Меѓутоа, нејзиниот детски стил на облекување не наиде на одушевување од страна на нејзините фанови.

Таа прошета во широка облека и заврзана коса, која така залижана оддава впечаток на мрсна кожа, а забележливо е и премногу бледото лице.

Ќе ви се допадне

Dr. Stone: Stone Wars Eve of the Battle Special Feature Episode Full at website https://animeflix.nl animeflix netflix

Watch Attack on Titan Final Season Episode 3 at website https://animeheaven.pro arifureta anime heaven