(Фото) Бритни пак се сликаше скроз гола, фановите се загрижија дека има проблем со здравјето

By

Обожавателите на пејачката Бритни Спирс се загрижени за нејзиното здравје, откако ѕвездата повторно објави уште една гола слика на се соблече целосно гола за нејзиниот Инстаграм. Таа позираше, прекривајќи ги градите со рацете и емоуџи со црвено срце за да ја зачува скромноста.

dobivaj vesti na viber

Со најновата слика Бритни ги потсети нејзините следбеници на фотографија објавена пред две недели од нејзиниот одмор во Мексико со момчето Сем Асгари и нејзиното куче Соер.

„Не е истата слика, ова е слика со црвено срце. Ако свртите на другата слика, може да ме видите мене и Соер со отворени усти“, напиша Бритни.

Многу обожаватели ја изразија својата загриженост за состојбата на Бритни, фановите пишуваат дека е доста со голи фотографии, но и се прашуваат зошто ова го прави пејачката, и дали е добра со нејзиното здравје.


 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Голите фотографии на Бритни се чести на нејзиниот профил. Само три дена откако објави дека го изгубила бебето во спонтан абортус, таа се појави во бикини на плажа.

Ќе ви се допадне

tải sunwin

tải sunwin tải sunwin apk sunwin apk

sunwin.apk mới nhất tải sunwin apk sunwin tài xỉu

sunwin web sunwin club sunwin

sunwin.apk mới nhất sunwin tài xỉu sunwin apk