(Фото) Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш

By

Познатата мега ѕвезда, Џенифер Лопез, на својот твитер профил објави слики од концертот во Мајами.

Многумина забележаа дека Џенифер како дел од костумот носи појас со сонцето од Кутлеш, односно сонце со 16 краци.

Дали на овој начин сакаше да им покаже на Македонците во Мајами дека ги поддржува и почитува, останува само да нагаѓаме.

Погледнете ги фотографиите:

Ќе ви се допадне

Watch anime online for free at GoGoAnime gogoanime bleach

Website https://animetv.cc: Watch Votexity (Dub) animetv Episode 2 anime tv shows list

AnimeFLV - Ver Anime, Ver Anime Online Sub Español en HD

TwistMoe Watch english anime Online in HD for FREE

Allmyfaves: https://www.allmyfaves.com/animefreakws

Credly: https://www.credly.com/users/animeflixnl/badges