(Фото) Џенифер Лопез на концерт во Мајами го носеше сонцето од Кутлеш

By

Познатата мега ѕвезда, Џенифер Лопез, на својот твитер профил објави слики од концертот во Мајами.

Многумина забележаа дека Џенифер како дел од костумот носи појас со сонцето од Кутлеш, односно сонце со 16 краци.

Дали на овој начин сакаше да им покаже на Македонците во Мајами дека ги поддржува и почитува, останува само да нагаѓаме.

Погледнете ги фотографиите:

Ќе ви се допадне

KissAnime kissanime official: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable Episode 39

AnimeFreak kiss anime freak: Watch Naruto Episode 91