(ФОТО) Џесика Симпсон се соблече гола за 37 роденден

Џесика Симпсон со разголената слика од базенот предизвика голем број на коментари.Американската пејачка Џесика Симпсон, пред два дена го прослави 37 роденден, и тоа тка што се соблече во топлес, и позираше на базенот.

Џесика својата разголена фотка која ја објави на својот Инстаграм профил напиша: „Бакнете ме во задникот, 36“.

Kiss My Butt 36

A post shared by Jessica Simpson (@jessicasimpson) on

Scroll to Top