(Фото) Емили Ратајковски скроз гола позираше со своето куче

By

Познатиот модел Емили Ратајковски (31), на Инстаграм објави фотографија на која позира целосно гола,  легната на подот, а покрај неа е нејзиното куче. Фотографијата за кратко време добила многу лајкови ама и коментари:

dobivaj vesti na viber

„Многу чудно“, „Каква мајка таков син“, „Не знам како да се чувствувам“, „Две прекрасни миленичиња“, „Воедно страшна, но и неверојатна фотографија…“

Емили пред повеќе од една година се породи, а својата и за кратко време се вратии во топ форма.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata)

Ќе ви се допадне