(Фото) Хајди Клум се разголе

By

Манекенката Хајди Клум и нејзиниот 16 години помлад дечко, гитаристот од групата „Токио хотел“, Том Каулиќ, откако пред две недели принзале дека се во врска, отпатуваа заедно на одмор во Мексико.

Папараците таму извеле речиси невозможна мисија, кога ги сликнале на плажата во Кабу Сан Лукас ѝ тоа во издание во кое жешката манекенка ги „запали“ светските портали!

Имено, Хајди е фотографирана без годниот дел од костимот за капење…

Потоа следеше момент кога нејзиниот помлад дечко легна на неа и почна да ја мази.

Оваа двојка врската ја потврди пред две недели по снимањето на шоу програмата „Америка има талент“, каде се запознале. Во првите две години, таа се развела од поранешниот сопруг, а Клум беше во брак со пејачот Сил, со кого ја има ќерката Лоу и синовите Хенри и Џон. Со поранешниот дечко и бизнисмен Флавио Бријаторе, Хајди ја добила ќерката Хелен.

Клум раскажала дека често е во топлес и дека понекогаш без градник шета и пред децата.

„Тие поради мојата работа навикнале да ме гледаат без облека. И по дома се сончам топлес“, изјавила манекенката.

Нецензурираните фотографии можете да ги погледнете на следните линови 1. 2. 3.

 

Ќе ви се допадне