(ФОТО) Холивудската убавица го покажа своето вистинско лице

By
Дру Баримор фотографијата на која е снимена без шминка, ги разбранува интернетот.

dobivaj vesti na viber

Американската актерка Дру Баримор (42) објави на својот Инстаграм профил фотка без шминка, а интернетот вриеше од илјадници коментари.

Дру со слика која привлече толкаво внимание напиша: „Ох боже, како дозволив да изгледам вака лошо. Ми требаат пудра и веѓи“.

Таа на овој начин ја најави втората сезона на серијата „Санта Кларита Диет“, и на повеќето фанови им се пофали со нејзиниот природен изглед, а обожавателите и порачаа на актерката дека е вистинско освежување во морето на Карадашијанки и нивните копии.

Да потсетиме, ваква Дру Баримор изгледа во средена состојба.

 

 

Ќе ви се допадне