(ФОТО) Ирина по породувањето се соблече во долен веш

Една од најубавите жени на светот заслужено ја носи титулата, што го докажа тоа и со совршениот изглед по пораѓањето.Ирина Шајк пред 3,5 месеци на свет го донесе своето прво дете, ќеркичката која таа и Бредли Купер и го дадоа името Леа де Сена Шајк Купер.Русинката која важи за една од најсексипилните жени на планетава, многу брзо ја врати својата стара линика, па на нејзиното тело не се приметува дека пред скоро време се породила.

 

Веруваме дека многу мажи ширум светот во оваа слика гледаат без здив, поради тоа што Ирина ги почести со природно, а толку секзи издание во долен веш.

Инаку, Ирина пред оваа фотка која го „запали“ Инстаграм, по четири недели по пораѓањето ја објави слика во бикини, која јасно стави до знаење дека и нема рамни.

Pre-sunset 🌅😍 #currentsituation

A post shared by irinashayk (@irinashayk) on

Scroll to Top