(Фото) Ќерката на Мадона заспа во метро

By

Лурдес Леон, најстарата ќерка на Мадона, е сликана како спие во метро. Лурдес и нејзина пријателка патувале од Бруклин до центарот на Њујорк, а додека се возеле ќерката на Мадона заспала. Сликите ги објави „Дејли меил“ со коментар дека таа воопшто не потсетува на својата славна мајка. „Обична е и по малку чудна, живее како што сака, слично како Мадона во своите дваесетти, но без желба да стане популарна“, пишуваат тие.

Ќе ви се допадне

Suppose a Kid from the Last Dungeon Boonies moved to a starter town? Episode 3 at website https://crunchyrollfree.com crunchyroll 14 days

Watch The Seven Deadly Sins: Revival of the Commandments Episode 22 at website https://animeheaven.pro. See more toradora anime heaven