(Фото) Кога сум на одмор, изгледам 10 години помладо, Бритни пак објави гола фотографија од Мексико

Бритни Спирс пак објави гола фотографија, овој пат од одмор во Мексико. Таа рече дека фотографијата ја направила пред да забремени и дека на неа изгледа 10 години помладо. Градите ги имаше покриено со раце, а меѓуножјето со срце.

„Еве фотографија од кога последен пат бев во Мексико, затоа што на одмор изгледам десет години помлада. Оваа фотографија е пред да дознаам дека во мене има бебе“, рече Биртни.

Нејзините фанови пак ја критикуваа и сметаат дека пејачката не се однесува нормално. Таа пречесто обајвува голи фотографии, а некои од фановите и порачаа да побара помош.

За потсетување, Бритни со години беше под старателство на нејзиниот татко Џејми Спирс, а истото беше укинато минатата година. За време на тој период, пејачката не смееше да управува со нејзините пари, кариера ниту пак семејство. Таа беше приморана да пие и антибејби ппилули.

Неколку месеци откако старателството беше укинато, Бритни пак објави дека е бремена.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Britney Spears (@britneyspears)

Scroll to Top