(ФОТО) Модерна мајка: Ирина Шајк со ќеркичката во Лос Анџелес

By

Ирина Шајк не може да остане незабележана од папараците. Популарната Русинка беше „уловена“ додека беше на лежерна прошетка со 4-месечната ќеркичка Леа.

Облечена во супер кратки панталончиња и широка блуза без ракави, 31-годишната убавица ја туркаше количката со малото синооко девојче.

Ирина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина ШајкИрина Шајк

Леа е првото дете на Ирина со актерот Бредли Купер.

Ќе ви се допадне

AnimeFreak hunter x hunter animefreak: The Rising of the Shield Hero Season 2 (https://animefreak.ws/m/RlwE) Episode 1-Preview

AnimeHeaven watch animes: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (Dub) Episode 39