(ФОТО) Оваа актерка му е девојка на турскиот заводник од хит-серијата „Љубовта на мојот живот“

By

Серкан Чајоглу е турски актер и модел роден 1987 година во турско семејство, но пораснал во Германија, а кога се преселил во Турција, одел на часови по глума и сега е еден од најпознатите актери.

Како и во хит-серијата „Љубовта на мојот живот“, каде што актерот го игра Демир, и во реалноста тој сака скромни девојки. Негова љубов е Озге Гурел, која исто така е актерка.

Ќе ви се допадне

AniWatch anime online: Watch Bleach (Dub) Episode 221

4Anime 4anime english: SK8 the Infinity (Dub) (https://4anime.biz/m/qn7M) Episode 8