(Фото) Поранешната на Џони Деп се соблече гола

By

Експлицитни фотографии од поранешната девојка на Џони Деп, Амбер Херд, се појавија на сајт кој објавува  компромитирачки фотографии од многу познати лица.

На фотографиите може да се забележи дека актерката позирала гола пред огледало, во кревет, во канцеларија.

Амбер, која досега има глумено во неколку филмови The Justice League Part on, Magic Mike XX, Machete Kill, The Rum Diar и Zombielan, освен по нејзините улоги, позната е во јавноста и по бурниот развод од Џони Деп, кого го обвини за психичко и физичко насилство.

Од 2007 до 2008 година беше во врска со актерот Криспин Гловер, а од 2011 со фотографот Тасја ван Ри. Во 2015 година се омажи за Џони Деп, по тригодишна љубовна врска. Се разведоа во 2017 година, по што Амбер почна врска со милијардерот Илон Маск. Прекинаа бидејќи едноставно немаа доволно време за да бидат заедно поради обврските.

Повеќето фотки се пјавија уште во 2014 година, но некои наводно се нови.

 

Ќе ви се допадне

WCOStream anime sites: Watch The Hidden Dungeon Only I Can Enter Episode 1

AniWatch dubbed anime: Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub) Episode 26