(ФОТО) Порно-ѕвездата Џена Џејмисон денес е грижлива мајка

Легендарната порно-актерка Џена Џејмисон, некогаш русокоса, бујна и перверзна, денес е непрепознатлива. Џена престана да снима порно-филмови во 2008, но и денес таа привлекува внимание каде и да се појави. Особно поради тоа што веќе не наликува на порно-ѕвездата која сними стотици порно-филмови, но и поради својата ќерка, за која вели дека сега ѝ е центарот на светот.

Таа сподели фотографии на кои е со својата ќерка Бетел. На социјалните мрежи фановите коментираат дека некогашната најплатена порно-актерка воопшто  не личи на себе.

Me and my bunny 🐰 #shesgotteeth!

A post shared by Jenna Jameson (@jennacantlose) on