(ФОТО) Ријалити ѕвездата со најпровокативната фотка досега

By
Русокосата секс – бомба баш се разголи.

Ријалити ѕвезда Кортни Стоден, повторно шокираше светот. Овој пат, убавицата на Инстаграм објави фотка на која ги покри своите голи гради. Она, што многумина го приметија е дека Стоденова, не во целост успеа да ги сокрие своите облини, бидејќи и наѕираа брадавиците.

Кортни ја објави оваа фотка на Инстаграм, а прашање на момент беше кога на оваа социјална мрежа, оваа фотка ќе биде забранета, поради тоа што голотијата никако не се толерира.

 

Нецензурираната фотка, можете да ја погледнете ОВДЕ:

 

Ќе ви се допадне