ФОТО: Секси бугарската одбојкарка даде понуда која не се одбива – „Роналдо, носи ме на вечера“

By

Бугарската одбојкарка Мадлен Рашева, штотуку стана полнолетна, а веќе е главна тема на сите бугарски медиуми. Нешто поради својата игра, нешто поради својот изглед, но најмногу поради своите последни изјави за Кристијано Роналдо.

dobivaj vesti na viber

На прашањето со кого на светот најмногу би сакала да оди на вечера, 19 годишната одбојкарка на софискиот ЦСКА, како од го испали името на Кристијано Роналдо.

„Сакам да ме одведе на вечера, но само затоа што му се воодушевувам како на играч“, објасни Рашева

Што за нејзината понуда мисли девојката на Роналдо, Георгина Родриген, засега не е познато.

 

Ќе ви се допадне

auto tx go88 go88 link anh tài xỉu go88

sunwin miễn phí tải game sunwin kinh nghiệm đánh tài xỉu sunwin cách tải sunwin