(ФОТО) Убавицата на Џејсон Батон

Големиот заводник, поранешниот светски шампион во Формула 1 Џејсон Батон „се смири“ покрај убавата Бритни.

Екс шампионот кој сега е резервен возач во тимот на Мекларен веќе не го привлекува вниманието на јавноста со своите потези на патеките на најбрзиот циркус, но сега неговите фанови со внимание следат што прави неговата убава девојка Бритни која редовно објавува секси фотки на социјалните мрежи.

Џејсон и Бритни кои се во врска од 2016 година живеат мирен живот, далеку од очите на јавноста иако и двајцата долго време беа секојдневно присутни во медиумите.

Бритни Ворд со последните фотки на социјалните мрежи ,а кои е со многу малку облека на себе предизвика лавина од коментари меѓу фановите.

Секако овие коментари се очекувани ако се земе во предвид дека Бритни која е родена во Калифорнија беше позната по своите реклами за долна облека а во јануари 2015 година беше зајачица на магазинот „Плејбој“.

[URIS id=358065]

Scroll to Top