(Галерија) Ким му организира забава со Хулк на синот, Канје не се појави на роденденот

By

Синот на Ким Кардашијан и поранешниот сопруг Канје Вест, Псалм Вест го прослави својот трети роденден. Роденденската забава била тематска инспирирана од светот на Марвел, со омилениот суперхерој Хулк.

dobivaj vesti na viber

Зелената боја беше доминантна во роденденската декорација. На забавата присутните гости биле послужени со милкшејк со неколку вкусови, со шлаг, бонбони и крофни.

„Среќен 3. роденден на моето слатко момче Псалм. Твојата насмевка ја осветлува целата соба, а твојата гласна насмевка и прегратките се апсолутно најдобри. Моето малечко момче за цел живот. Те сакам многу“, напиша Ким Кардашијан на Инстаграм.

Псалм роденденот го прослави само со неговата мајка и неговите брат и двете сестри, додека нивнито татко Канје не се дојде на роденденската забава.

Ким за роденденот на нејзиниот син беше облечена во црна комбинација, панталони и боди без ракави. Таа сега е русокоса. За прв пат со нов имиџ се појави на Мет гала во фустан на Мерелин Монро

Ким Кардашијан и Канје Вест имаат четири деца – осумгодишната Норт, шесгодишниот Сент, четиригодишната Чикаго и тригодишниот Псалм. Тие се разведоа во април годинава.Ќе ви се допадне

đăng ký go88

đăng nhập sunwin sunwin cổng 2 lô đề sunwin