(Галерија) Кортни и Травис објавија црно-бели фотографии од венчавката

By

Кортни Кардашијан и Тревис Бакер споделија црно-бели фотографии од нивната свадба. Тие се венчаа минатата недела, а на прославата им беа нивни блиски пријатели и семејството.

dobivaj vesti na viber

„Додека смртта не нè раздели“, објавија двајцата на „Инстаграм“.

Кортни на венчавката носеше кратка венчаница со вел на главата, додека Тревис беше во црн костум. Со нив беа и нивните деца Ландон, Алабама, Масон, Пенелопе и Рејн. За кратко време двојката доби над 3 милиони лајкови, а многу од фановите им честитаа.

За потсетување, двојката наскоро планира да направи и голема венчавка во Италија.

Ќе ви се допадне

hack tài xỉu go88 miễn phí

tải sunwin hướng dẫn tại sunwin làm đại lý sunwin