Со голи гради низ Лос Анџелес, Селена Гомез    

By

Познатата актерка и пејачка Селена Гомез прошета без градник низ улиците на Лос Анџелес. Во оваа смела комбинација таа не остана незабележана од фоторепортерите. Медиумите, пак, освен што ги објавија фотографиите, пишуваат дека Селена ова го направила за да го привлече вниманието кон себе. „Селена го заборави градникот дома“, пишуваат медиумите.

 

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX animeflix ios: Your Lie in April Episode 22

AnimeHeaven black clover anime heaven: JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is Unbreakable (https://animeheaven.pro/m/q5n) Episode 39