Гордон Ремзи лут: Луѓето мислат дека сум му дедо на мојот син

By

Светски познатиот готвач Гордон Ремзи (54) се лути кога луѓето мислат дека му е дедо на 19-месечниот син Оскар. Ремзи со сопругата Тана има има пет деца: Меган (22), близнаците Џек и Холи (20), Матилда (19) и Оскар, но некои луѓе мислат дека бебето е син на еден од неговите близнаци.

„Шетаме со Тана и Џек и сите гледаат во Џек како Оскар да е негов син. Сигурно сте горди што сте дедо. По ѓаволите, тој е мој. Ако уште еднаш ме наречат дедо, ќе бидам многу лут!“, вели Гордон.

 

 

Ќе ви се допадне

Watch How Not to Summon a Demon Lord Ω Episode Preview (https://animeheaven.pro/m/PPQJ/ep-1) at website https://animeheaven.pro. See more animeheaveneu

Watch Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba Episode 19 at website https://funimationfree.com. See more funimation streaming