Италијанскиот милионер ја покажа машкостa

By
 

Џанлука Ваки им создава комплекси на многу мажи во светот со оглед на тоа дека нема ниту еден ден работен стаж, а ужива во луксуз, милиони долари и убави жени.

Славниот италијански милионер овие денови ужива во магијата на Мајами, а на плажата вниманието го привлече со својата долна облека. Поточно со она што го има под неа.

Имено, ако се суди по огромниот број коментари на неговиот инстаграм-профил, никому не му е јасно дали  половиот орган на Џанлука е навистина толку голем или користи некој трик со помош на кој изгледа така.

Видете и сами:

Ќе ви се допадне