КАКВА ЖЕНСКА – Хурем се соблече во бикини

By

Мерјем Узерли, која ја запознавме низ ликот на Хурем во серијата „Сулејман Величествениот“, редовно ги користи социјалните мрежи.

Таа на Инстаграм објави фотка која баш го привлече вниманието на нејзините обожаватели.

Хурем позираше во бикини и покажа дека има фантастична линија.

[URIS id=357846]

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven dr stone anime heaven: The Quintessential Quintuplets 2 Episode 12

AnimeFreak animefreak latest: The Hidden Dungeon Only I Can Enter (https://animefreak.ws/m/aKJ1) Episode 12