Кејт Бекинсејл раскина со 24 години помладиот дечко

By

Британската глумица Кејт Бекинсејл (47) по девет месеци раскина со 24 години помладиот дечко, музичарот Гуди Грејс. Таа го отследи на Инстаграм, а на социјалните мрежи ги избриша сите заеднички слики. Грејс се исели од нивниот заеднички дом и се врати во Канада, тврдат британските медиуми.

„Мажите можат да прават што сакаат, но жените, особено ако имаат над 32 години – во никој случај! Зар не треба да се забавуваме, да уживаме? Што треба да правиме? Да седиме дома и да плетеме?“, праша неодамна ѕвездата на „Перл Харбор“ и „Ван Хелсинг“, бидејќи многумина ја критикуваа што во последно време бира само помлади дечковци, ама и дека многу брзо ги остава.

Инаку, Гуди Грејс е само две години постар од 21-годишната Лили, која е ќерка на Кејт и нејзиниот поранешен маж, актерот Мајкл Шин.

Ќе ви се допадне

WCOStream black clover wcostream: Watch Naruto (Dub) Episode 104 (https://wcostream.cc/m/0d8/ep-104)

4Anime persona 4 the animation online: Watch Hige wo Soru. Soshite Joshikousei wo Hirou. Episode 2