Ќерката на Ирина и Бредли копија на татка си

By

Леа де Сејн, ќерката на рускиот модел Ирина Шајк и актерот Бредли Купер, е копија на татка си. Последните фотографии од 31-годишниот модел со малата Леа се направени во Лос Анџелес, каде што семејството живее во моментов. Бредли во моментов снима нов филм, а Ирина му се врати на манекенството.

Ќе ви се допадне