Ким Кардашијан драстично ослабе, но направи лош избор на облека

By
Најпознатата старлета на планетата ги шокираше сите со својот избор за стајлинг за едно ноќно излегување.

Убавото лице и многу изразените облини се прво нешто што кај сите паѓа во очи. Но, овој пат критичарите го коментираа нејзиниот избор за стајлинг.

Овој пат Ким направи лош избор на гардероба.

Старлетата, која очигледно ослабела, решила овој пат да облече едноставни хеланки во кафеава боја и обична маичка. Но, поради ваквиот избор таа доби критики од јавноста.

Со оглед на целото богатство и луѓето кои се грижат за нејзиниот стајлинг за секое нејзино појавување во јавност, никому не му е јасно како Ким дошла до идејата да се појави во вакво нешто за време на ноќна забава.

Но, најголемиот шок следеше кога ја покажа задницата, која во овие хеланки воопшто не изгледаше секси.

 

Ќе ви се допадне