Ким Кардашијан го објави името на третото дете

By

Популарната старлета Ким Кардашијан и нејзиниот сопруг Канје Вест, се решија нивното трето дете да го крстат Чикаго Вест.

Ким Кардашијан на својата апликација го објави името на нивната ќеркичка и изрази голема благодарност до сурогат мајката која ја изнесе бременоста.

Името на третото дете на Ким предизвика низа подбивни  реакции на социјалните мрежи.

Ќе ви се допадне