Ким Кардашјан гола го прмовира новиот производ

By

Ким Кардашијан веќе заработи енормна суми пари благодарение на своите производи кои, верувале или не, се продаваат уште пред да бидат пуштени во продажба!

Старлетата во понеделникот најави нов производ кој треба да се појави на пазарот. Таа истиот го додаде во својата колекција на козметика и парфеми.

Станува збор за глитер во разни нијанси кој сјае на телото и изгледа повеќе од привлечно за секоја жена.

Таа го рекламираше новиот производ на многу интересен и професионален начин, се фотографираше целосно гола, прекриена само со прав во сребрена и златна боја.

Бидејќи мајката позираше, а на овие фотографии со раката ги покри само градите.

Сребрената коса и златниот гилтер на Ким изгледаше добро, па не е ни чудно што овие фотографии ја „запалија“, цела планета.

Ќе ви се допадне

ANIMEFLIX anime stream: Death Note (Dub) (https://animeflix.nl/m/9N8z) Episode 37

AnimeTV stream anime to tv: Watch SK8 the Infinity (Dub) Episode 5 (https://animetv.cc/m/17Ge/ep-5)