Ким Кардашјан позира во долна облека

Ким Кардашјан објави две нови провокативни фотографии на кои може да се забележи дека е облечена само во долна облека.

bathroom selfie on set @calvinklein #MyCalvins

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Со новите две фотографии американската старлета привлече големо внимание на социјалните мрежи.

На првата фотографија старлетата за еден ден собра повеќе од 1,4 милион лајка.

Tape Trick #2008

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На втората фотографијата ѝ се гледаат брадавиците, а фотографијата има повеќе од 2 милиони лајка.