Ким Кардашјан позира во долна облека

By

Ким Кардашјан објави две нови провокативни фотографии на кои може да се забележи дека е облечена само во долна облека.

dobivaj vesti na viber

bathroom selfie on set @calvinklein #MyCalvins

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

Со новите две фотографии американската старлета привлече големо внимание на социјалните мрежи.

На првата фотографија старлетата за еден ден собра повеќе од 1,4 милион лајка.

Tape Trick #2008

A post shared by Kim Kardashian West (@kimkardashian) on

На втората фотографијата ѝ се гледаат брадавиците, а фотографијата има повеќе од 2 милиони лајка.

Ќе ви се допадне

anime gogo. GogoAnime.be - The best website to watch anime for free thousands of anime episodes. Watch anime online in English at GoGoAnime. Subbed, Dubbed, No ADs.

GoGoAnime Hunter x Hunter (2011)

One Piece (Dub)

online anime GoGoAnime The World's Finest Assassin Gets Reincarnated in Another World as an Aristocrat

GoGoAnime Black Clover Episode 161

Dragon Ball Super (Dub) Episode 129

tải go88