Лео и Кејт заедно на одмор во Сен Тропе

By

Главните актери Леонардо ди Каприо и Кејт Винслет од легендарниот филмски хит „Титаник“ и по 20 години, сè уште го одржуваат пријателството. Тие се на заеднички одмор во Сен Тропе. Леонардо ја поканил актерката на гости во својата вила. Инаку , деновиве се појавија шпекулации дека Ди Каприо има нова девојка, топ-моделот Нина Агдал. Освен заедничкиот пријателски одмор, Лео и Кејт претходно годинава престојуваа во Сен Тропе, а поводот беше годишната гала-вечер што ја организира фондацијата на Ди Каприо.

dobivaj vesti na viber

Ќе ви се допадне