Не бев во болница поради разделбата со Пике, туку дедо ми падна, вели Шакира по објавите дека имала паничен напад

By

Атрактивната пејачка Шакира ја раскина 12-годишната врска со фудбалерот Пике. Како што пишуваат медиумите,  фудбалерот ја изневерил пејачката со многу помлада девојка.

dobivaj vesti na viber
Шпанските медиуми,објавија  дека  Шакира поради раскинувањето завршила во болница. На пејачката наводно ѝ се слошило поради веста за изневерувањето, па доживеала паничен напад.

Шакира  негираше дека завршила во болница поради раскинувањето и ги открила и вистинските причини.

„Добив многу пораки дека сум била видена во амбуланта во Барселона. Би сакал да знаете дека овие фотографии се направени минатиот викенд кога, за жал, дедо ми доживеа незгоден пад, па отидов со него во болница“, напиша Шакира, па се заблагодари за поддршката што ја добила.

Ќе ви се допадне