Никој не помислил дека слатката тинејџерка Меланија, ќе стане првата дама на САД

By
Првата дама на САД, може да се пофали со слики од младоста, кога активно се занимаваше со манекенство.Меланија Трамп и пред да се омажи за Доналд Трамп привлече внимание, најмногу како млада аткрактивна манекенка, нешто со кое почна да се заниамава уште од 16 година.

dobivaj vesti na viber

 

Ќе ви се допадне