Никој не помислил дека слатката тинејџерка Меланија, ќе стане првата дама на САД

By
Првата дама на САД, може да се пофали со слики од младоста, кога активно се занимаваше со манекенство.Меланија Трамп и пред да се омажи за Доналд Трамп привлече внимание, најмногу како млада аткрактивна манекенка, нешто со кое почна да се заниамава уште од 16 година.

 

Ќе ви се допадне

Website https://animetv.cc: Watch Norn9: Norn+Nonet Recap animetv Episode Full famous anime tv shows

AnimeFreak: Blade (Dub) anime episode 12 online free at https://animefreak.ws free anime

AnimeBee Watch anime online, English anime online HD

Website https://wcostream.cc: Watch Touch: Miss Lonely Yesterday - Are kara, Kimi wa... wcostream Episode Full wcostream pokemon

Uid: http://uid.me/gogoanimelol

Vimeo: https://vimeo.com/animeflixnl