Никол Шерцингер во елегантен фустан се појави на „Gala Beautiful“

Никол Шерцингер е една од најатрактивните жени на планетата, а сега целиот нејзин сексапил исплива на површина.

dobivaj vesti na viber

Имено, поранешната членка на групата „Пуси кет долс“ присуствуваа на забавата во рамките на настанот Gala Beautiful во Лондон, а со својата појава и тоа како го привлече вниманието.

Никол за оваа пригода облече елегантен фустан, а немаше градник на себе. До израз дојдоа нејзините огромни гради, од кои многумина луѓе не можеа да го одвојат погледот.

 

 

Scroll to Top