Ќерката на Мајкл Џексон се соблече топлес

By
Младата Парис Џексон (19), ќерка на покојниот Мајкл Џексон, повторно направи хаос на „Инстаграм“ објавувајќи две голи селфиња.

Парис, која е голем заговорник на слободната голотија на интернет, постави на „Инстаграм“ две провокативни селфиња со својот домашен миленик.

 

А своите фотографии ги објасни на следниот начин:

„За оние кои се прашуваат зошто ја заговарам голотијата, тоа е движење кое го нарекувам ‘враќање во природата’, ‘изразување слобода’ и ‘како е да се биде здрав’. Некои дури велат дека тоа е филозофија. Голотијата е тоа што нè прави луѓе, а тоа ме поврзува со мајката природа. Секогаш сум гола кога сум во градината. Не е потребно тоа да се поврзува со сексуалноста на начин на кој тоа го прават холивудските ѕвезди и медиумите“

 

Ќе ви се допадне

free anime online. AnimeDao provides you a free anime streaming platform with little to no Ads for better viewing experience.

watch anime free Attack on Titan Final Season

free anime online AnimeDao Attack on Titan Season 3

anime online Rascal Does Not Dream of Bunny Girl Senpai

AnimeDao Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba (Dub)

stream anime online Boruto: Naruto Next Generations