Селена Гомез во венчаница: ќе се мажи во третата сезона од серијата „Само убиства во зградата“

Актерката Селена Гомез облечена во венчаница ќе се појави во третата сезона од серијата „Само убиства во зградата“.

30-годишната актерка се облече како невеста за потребите на снимањето на новите епизоди од серијата. Таа носеше широка бела венчаница, која ја надополнила со долг превез и бели ракавици.

Селена на филмскиот сет снимаше со своите колеги Стив Мартин и Мартин Шорт.

Scroll to Top