Шерон Стоун го донесе гламурот на црвениот тепих во Кан

By

Шерон Стоун го красеше црвениот тепих на проекцијата на филмот на Валерија Бруни Тедески, „Засекогаш млади“ (Forever Young) во рамки на филмскиот фестивал во Кан во неделата.

dobivaj vesti na viber

Облечена во сино-бела креација на „Долче и Габана“  64-годишната актерка ги воодушеви присутните кога го отфрли дополнителниот дел од фустанот закачен на нејзините колкови.

Со мала асистенција од двајца манекени облечени во костуми, ѕвездата на „Ниски страсти“ лесно се ослободи од дополнителното здолниште. Потоа позираше во друга верзија на фустанот што ја истакна нејзината тенка фигура. Ваквиот потег предизвика бурен аплауз од фановите.

 

Ќе ви се допадне

Tải Go88 - Sảnh game đánh bài đổi tiền thật uy tín go88 math link tải go88

sunwin của ai sunwin nhà cái đánh bài online sunwin