Шерон Стоун на 59 години сликана на плажа во костим за капење

By
Холивудската актерка Шерон Стоун отсекогаш била љубител на природниот изглед, а низ годините тоа постојано и го докажувала.

Познатата американска актерка некогаш важеше за секс-симбол и сите ја паметат по филмот „Ниски страсти“ и прочуената сцена каде што атрактивната актерка заводливо ги прекрстува нозете. Мажите во светот лудуваа по неа, а жените ја копираа. Но, за изгледот на Шерон Стоун на нејзина 59-годишна возраст се води голема полемика.

Додека едни говорат дека е пропадната и дека нема ни трага од убавината што некогаш ја поседувала, други се убедени во тоа дека Шерон и понатаму е убава жена, која и на 59 години гордо го покажува своето природно тело и вита фигура.

Актерката е сликана на една плажа во црн костим за капење, кој совршено го покажува секој недостаток на телото.

Но, Шерон, која никогаш не криела дека го преферира природниот изглед и за разлика од многу свои колешки никогаш не отишла под нож, сѐ уште ја има широката насмевка со која сосема јасно порачува дека се гордее на себе и на своето тело.

 

Ќе ви се допадне

AnimeHeaven - Watch HD Anime Online Free | AnimeHeaven.pro. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

AnimeHeaven Kuro Gal ni Natta kara Shinyuu to shitemita. Episode 1

AnimeHeaven Naruto: Shippuden

online anime Bleach (Dub)

Naruto (Dub)

WONDER EGG PRIORITY Episode 9