Стив Тејлор прошета со 40 години помлада девојка на црвениот тепих

By

Прочуениот рокер и фронтмен на групата „Аеросмит“, Стивен Тејлор (69), на црвениот тепих на една гала-вечера што ја направи за деца во рамките на својата хуманитарна организација се појави во друштво на 40 години помлада девојка, Ејми Престон.

Во текот на вечерта Стивен и Ејми во текот на вечерта покажаа колку се заљубени и покрај тоа што разликата во години меѓу нив двајца е четири децении. 29-годишната девојка очигледно нема проблем да излегува со постар маж, во случајот легендарниот рокер, кој минатата есен поради здравствени проблеми, мораше да ја откаже турнејата со „Аеросмит“, но се чини дека сето тоа сега е минато.

Ќе ви се допадне

watch anime free. AnimeHeaven is the best animes online website, where you can watch anime online completely free. No download, no surveys and only instant premium streaming of animes.

free anime Record of Ragnarok

animes online AnimeHeaven Your Name.

SK8 the Infinity (Dub)

anime heaven au One Piece

AnimeHeaven DARLING in the FRANXX (Dub) Episode 22